ایده های طراحی داخلی رستوران

طراحی داخلی بی نظیر رستوران نیاز به درک عمیق کانسپت و تلاش برای ایجاد محیط مناسب کار دارد. صرف زمان در این مورد به چندین روش سودمند نیازمند است. طراحی رستوران حتی می تواند با دکوراسیون فوق العاده اش، دیگران را ترغیب کند تا این کار را انجام دهند. توجه به جزئیات در طراحی رستوران می تواند به جذب مشتری کمک زیادی کند. تمرکز بر تجربه مشتری، عواملی که با غذا و نوشیدنی های رستوران همخوانی دارد و موارد مختلفی از قبیل تاریخ  وهنر از جمله آنها هستند.در اینجا ایده هایی برای طراحی رستوران هایی که عناصر طراحی آنها به همان اندازه منو برجسته هستند، ذکر میشود.

قفسه بندی دیوار ها

قفسه بندی مینیمال، یک راه آسان برای اضافه کردن سبک و عملکرد به رستوران است. با اشکال یا بافت های مختلف برای ایجاد دید مورد نظر.میتوان درون قفسه هارا با گلدان های ظریف و همچنین چند کتاب پر کرد.

گیاهان زیبا با نیاز به نگهداری کم

گیاهان یک راه عالی برای به روز رسانی فضای رستوران ها هستند. این گیاهان تزیینی هر هفته می توانند تغییر کنند و متفاوت باشند. همچنین می توان از گیاهانی که به نگهداری کمتری نیاز دارند استفاده کرداستفاده از گیاهان، حس بودن در هوای تازه را به مشتری می دهد.

نمایش آثار هنر بومی

رستوران را می توان یک گالری پاره وقت در نظر گرفت. با استفاده از یک هنرمند کمتر شناخته شده ، در قسمتی از فضای رستوران، میتوان آتلیه ای هنری به وجود آورد یا فقط چند تابلوی نقاشی زیبا و برجسته را در دیوارهای رستوران نصب کرد.به این ترتیب میتوان علاوه بر معرفی هنرمند های جدید، رستوران را به محیطی هنری تبدیل کرد که تا دقایقی ذهن مشتری را به خود مشغول کند.

روشنایی الهام بخش

روشن کردن فضا با وسایل روشنایی یک راه عالی برای تعریف فضا است و همچنین حالات خاصی را ایجاد می کند. برای ایجاد فضایی بانور طبیعی، میتوان از پنجره های سرتاسر شیشه ای استفاده کرد. اگرهم موقعیت، این امکان را ایجاب نمیکند میتوان از انواع لامپ ها ی هالوژن، لامپ LED و انواع نورپردازی های عمومی، منطقه ای، کاربردی و… استفاده کرد.

 

صندلی های منحصر به فرد

صندلی های منحصر به فرد با طراحی خاص همیشه یک تفاوت در فضا است. امروزه، در صنعت مبلمان انواع متنوع بسیاری شایع هستند. به کار بردن یک صندلی با رنگ های تازه و شاد و یا مخلوط کردن و تطبیق انواع مختلف صندلی ها می تواند محیط را تزیین کند.

 

به طور کلی در طراحی داخلی رستوران، هر بخشی از طراحی، باید با هم هماهنگ و در تعادل باشد. به طوری که با ایجاد یک تجربه منحصر به فرد، مشتریان را مجددا به آن دعوت کند. اگر دکوراسیون رستوران، خاص و منحصر به فرد باشد و نسبت به رستوران های دیگر،خصوصیتی مجزا داشته باشد، بسیار مورد توجه مشتری قرار گرفته و حتی می تواند درآمد رستوران را تا چند برابر افزایش دهد.


منبع:شرکت دانش و معماری ایستا

طراحی داخلی رستوران توسط شرکت دانش و معماری ایستا

 

 

نوشتهٔ پیشین
10 رنگ برتر برای اتاق خواب با هر سبک
نوشتهٔ بعدی
طراحی داخلی کلینیک 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

فهرست